Zjednoczenie Kurkowych Bractw Strzeleckich RP Okręg Pomorski Okręg Bydgoski Okręg Poznański Okręg Szamotulski Okręg Leszczyński Okręg Ostrowski Okręg Śląski Okręg Krakowski Okręg Centralny Okręg Zachodniopomorski
Featured

Podziękowanie

LogoDRODZY SIOSTRY I BRACIA
Z KURKOWEGO BRACTWA STRZELECKIEGO W PSZCZYNIE

Wasza gościnność i profesjonalizm w organizacji XVI Kongresu Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP - PSZCZYNA 2023 zachwyciły wszystkich i przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Serdecznie dziękujemy Wam za wspaniałą, rodzinną atmosferę i bardzo miłą obsługę. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za udany i pełen wrażeń pobyt w Pszczynie.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i trudowi gospodarzy pod kierownictwem Hetmana Bractwa Siostry Magdaleny Piech i Prezesa Okręgu Śląskiego Brata Romana Pająka czas spędzony w Waszym pięknym regionie był pełen niezapomnianych emocji, a także pozwolił w pełni zrealizować nasze zadania związane z Kongresem ZKBS RP.
Dziękujemy również Strzelmistrzowi KBS w Pszczynie Bratu Jerzemu Piech za wkład pracy w organizację strzelań, jak również Sekretarzowi Okręgu Śląskiego Bratu Piotrowi Furczykowi i Braciom pracującym przy obsłudze - członkom Bractw w Pszczynie, Mikołowie, Zabrzu, Rybniku i Tarnowskich Gór.

DRODZY SIOSTRY I BRACIA DELEGACI NA KONGRES

Bardzo serdecznie dziękujemy za liczny i konstruktywny udział w Kongresie. Jego pozytywny przebieg daje nam wszystkim nadzieję na dalszy rozwój naszego ruchu Bractw Kurkowych Rzeczypospolitej Polskiej.

Z wyrazami szacunku
Zarząd Zjednoczenia
Kurkowych Bractw Strzeleckich RP